GCJ32DR72J473KXJ1K är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
0.047 µF ±10% 630V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
GCJ32DR72J473KXJ1K
DigiKeys produktnummer
490-GCJ32DR72J473KXJ1KTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GCJ32DR72J473KXJ1K
Beskrivning
CAP CER 0.047UF 630V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GCJ32DR72J473KXJ1K Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)