GCJ21BR72A223KA01K är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Murata Electronics
I lager: 393 148
Datablad
0.022 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
GCJ21BR72A223KA01K
DigiKeys produktnummer
490-GCJ21BR72A223KA01KTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GCJ21BR72A223KA01K
Beskrivning
CAP CER
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
GCJ21BR72A223KA01K Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,049" (1,25mm)