GCJ188R71H392KA01J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
3900 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
GCJ188R71H392KA01J
DigiKeys produktnummer
490-GCJ188R71H392KA01JTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GCJ188R71H392KA01J
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GCJ188R71H392KA01J Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,031" (0,80mm)