DSS1NB32A103Q91A
DigiKeys produktnummer
490-9801-1-ND - Remsbit (CT)
490-9801-3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DSS1NB32A103Q91A
Beskrivning
FILTER LC(T) 10000PF TH
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LC (T-Typ) EMI-filter 3rd Beställning Lågpass 1 kanalig C = 10000pF 6 A Radial - 3 ledningar
Kategori
Värden
C = 10000pF
Tillverkare
Murata Electronics
ESD-skydd
Nej
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
Spänning - märkt
100V
Typ
Lågpass
Monteringstyp
Genomgående hål
Filterordning
3rd
Inkapsling/låda
Radial - 3 ledningar
Teknologi
LC (T-Typ)
Storlek/dimension
L 0,335" x B 0,138" (8,50 x 3,50mm)
Antal kanaler
1
Höjd
0,295" (7,50mm)
Ström
6 A