DLW43SH110XK2L
DigiKeys produktnummer
490-DLW43SH110XK2LTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-DLW43SH110XK2LCT-ND - Remsbit (CT)
490-DLW43SH110XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DLW43SH110XK2L
Beskrivning
CMC 11UH 360MA 2LN SURFACE MOUNT
Detaljerad beskrivning
11 µH @ 100 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 360mA DCR 500mOhm
EDA-/CAD-modeller
DLW43SH110XK2L Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
500mOhm
Märkspänning - DC
50V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Höjd (max)
0,110" (2,80mm)
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Induktans @ frekvens
11 µH @ 100 kHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
360mA