DLW43SH101XK2L
DigiKeys produktnummer
490-DLW43SH101XK2LTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-DLW43SH101XK2LCT-ND - Remsbit (CT)
490-DLW43SH101XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DLW43SH101XK2L
Beskrivning
CMC 100UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
Detaljerad beskrivning
100 µH @ 1 MHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 200mA DCR 2Ohm
EDA-/CAD-modeller
DLW43SH101XK2L Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
2Ohm
Märkspänning - DC
50V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Höjd (max)
0,110" (2,80mm)
Induktans @ frekvens
100 µH @ 1 MHz
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Strömklassning (max)
200mA