DLW43MH201XK2L
DigiKeys produktnummer
490-DLW43MH201XK2LTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-DLW43MH201XK2LCT-ND - Remsbit (CT)
490-DLW43MH201XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DLW43MH201XK2L
Beskrivning
CMC 200UH 110MA 2LN SMD AEC-Q200
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
200 µH @ 100 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 110mA DCR 4,5Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DLW43MH201XK2L Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
4,5Ohm
Tillverkare
Murata Electronics
Märkspänning - DC
20V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,114" (2,90mm)
Induktans @ frekvens
200 µH @ 100 kHz
Inkapsling/låda
Horisontell, 4 PC-öron
Strömklassning (max)
110mA