DLW32SH101XF2L
DigiKeys produktnummer
490-DLW32SH101XF2LTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-DLW32SH101XF2LCT-ND - Remsbit (CT)
490-DLW32SH101XF2LDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DLW32SH101XF2L
Beskrivning
CMC 100UH 115MA 2LN SMD AEC-Q200
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 µH @ 100 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 115mA DCR 2,1Ohm
EDA-/CAD-modeller
DLW32SH101XF2L Modeller
Kategori
Märkspänning - DC
50V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Höjd (max)
0,098" (2,50mm)
Induktans @ frekvens
100 µH @ 100 kHz
Inkapsling/låda
Horisontell, 4 PC-öron
Strömklassning (max)
115mA
Basproduktens nummer
DC-resistans (DCR) (max)
2,1Ohm