DLW32MH101XT2L
DigiKeys produktnummer
490-DLW32MH101XT2LTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-DLW32MH101XT2LCT-ND - Remsbit (CT)
490-DLW32MH101XT2LDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DLW32MH101XT2L
Beskrivning
CMC 100UH 100MA 2LN SMD AEC-Q200
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 µH @ 100 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 100mA DCR 3,12Ohm
EDA-/CAD-modeller
DLW32MH101XT2L Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
3,12Ohm
Märkspänning - DC
50V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Induktans @ frekvens
100 µH @ 100 kHz
Höjd (max)
0,098" (2,50mm)
Strömklassning (max)
100mA