DLW31SN900SQ2L
DigiKeys produktnummer
490-1067-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-1067-1-ND - Remsbit (CT)
490-1067-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DLW31SN900SQ2L
Beskrivning
CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 90 Ohms @ 100 MHz 370mA DCR 300mOhm
EDA-/CAD-modeller
DLW31SN900SQ2L Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
300mOhm
Märkspänning - DC
50V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Höjd (max)
0,083" (2,10mm)
Impedans @ frekvens
90 Ohms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
370mA