DLW21SN670SQ2L
DigiKeys produktnummer
490-5136-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-5136-1-ND - Remsbit (CT)
490-5136-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DLW21SN670SQ2L
Beskrivning
CMC 400MA 2LN 67 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 67 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 250mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DLW21SN670SQ2L Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
250mOhm
Tillverkare
Murata Electronics
Märkspänning - DC
50V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,047" (2,00 x 1,20mm)
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,055" (1,40mm)
Antal ledningar
2
Inkapsling/låda
Horisontell, 4 PC-öron
Impedans @ frekvens
67 Ohms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
400mA