DLP2ADN121HL4L | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | DLP2ADN121HL4L |
Beskrivning | CMC 120MA 4LN 120 OHM SMD |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 4 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 120 Ohms @ 100 MHz 120mA DCR 2,5Ohm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | DLP2ADN121HL4L Modeller |
Kategori | DC-resistans (DCR) (max) 2,5Ohm |
Tillverkare Murata Electronics | Märkspänning - DC 5V |
Serie | Arbetstemperatur -40°C-85°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) | Monteringstyp Ytmontering |
Artikelstatus Föråldrad | Storlek/dimension L 0,079" x B 0,039" (2,00 x 1,00mm) |
Filtertyp Signalledning | Höjd (max) 0,036" (0,92mm) |
Antal ledningar 4 | Inkapsling/låda 0804 (metrisk 2010), 8 ledningar |
Impedans @ frekvens 120 Ohms @ 100 MHz | Basproduktens nummer |
Strömklassning (max) 120mA |