DLP2ADN121HL4L
DigiKeys produktnummer
490-5155-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-5155-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DLP2ADN121HL4L
Beskrivning
CMC 120MA 4LN 120 OHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 120 Ohms @ 100 MHz 120mA DCR 2,5Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DLP2ADN121HL4L Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
2,5Ohm
Tillverkare
Murata Electronics
Märkspänning - DC
5V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,039" (2,00 x 1,00mm)
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,036" (0,92mm)
Antal ledningar
4
Inkapsling/låda
0804 (metrisk 2010), 8 ledningar
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
120mA