DLP11SN281HL2L har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panasonic Industry
I lager: 24 879
Datablad
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 280 Ohms @ 100 MHz 90mA DCR 5,25Ohm
DLP11SN281HL2L
DigiKeys produktnummer
490-5148-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-5148-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DLP11SN281HL2L
Beskrivning
CMC 90MA 2LN 280 OHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DLP11SN281HL2L Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
5,25Ohm
Tillverkare
Murata Electronics
Märkspänning - DC
5V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
L 0,049" x B 0,039" (1,25 x 1,00mm)
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,036" (0,92mm)
Antal ledningar
2
Inkapsling/låda
0504 (metrisk 1210), 4 ledningar
Impedans @ frekvens
280 Ohms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
90mA