DLP11SN161SL2L har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Murata Electronics
I lager: 151 685
Datablad
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 160 Ohms @ 100 MHz 120mA DCR 3,38Ohm
DLP11SN161SL2L
DigiKeys produktnummer
490-5145-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-5145-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DLP11SN161SL2L
Beskrivning
CMC 120MA 2LN 160 OHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DLP11SN161SL2L Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
3,38Ohm
Tillverkare
Murata Electronics
Märkspänning - DC
5V
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
L 0,049" x B 0,039" (1,25 x 1,00mm)
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,036" (0,92mm)
Antal ledningar
2
Inkapsling/låda
0504 (metrisk 1210), 4 ledningar
Impedans @ frekvens
160 Ohms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
120mA