DLM0QSN500HY2D
DigiKeys produktnummer
490-DLM0QSN500HY2DTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-DLM0QSN500HY2DCT-ND - Remsbit (CT)
490-DLM0QSN500HY2DDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DLM0QSN500HY2D
Beskrivning
CMC 100MA 2LN 50 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 50 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4,5Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DLM0QSN500HY2D Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
100mA
Tillverkare
Murata Electronics
DC-resistans (DCR) (max)
4,5Ohm
Serie
Märkspänning - DC
5V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Storlek/dimension
L 0,026" x B 0,020" (0,65 x 0,50mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,014" (0,35mm)
Impedans @ frekvens
50 Ohms @ 100 MHz