DFE322520F-1R5M=P2
DigiKeys produktnummer
490-DFE322520F-1R5M=P2TR-ND - Remsa och spole (TR)
490-DFE322520F-1R5M=P2CT-ND - Remsbit (CT)
490-DFE322520F-1R5M=P2DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DFE322520F-1R5M=P2
Beskrivning
FIXED IND 1.5UH 4A 29 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 4 A Max. 29mOhm 1210 (metrisk 3225)
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
5,2A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 29mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Typ
Trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1210
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)