CSTNE12M0GH5L000R0
DigiKeys produktnummer
490-17947-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-17947-1-ND - Remsbit (CT)
490-17947-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CSTNE12M0GH5L000R0
Beskrivning
CERAMIC RES 12.0000MHZ 33PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 MHz Keramisk Resonatorer Inbyggd kondensator 33 pF ±0,11% 30 Ohms -40°C-85°C Ytmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSTNE12M0GH5L000R0 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Egenskaper
Inbyggd kondensator
Tillverkare
Murata Electronics
Kapacitans
33 pF
Serie
Impedans
30 Ohms
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Keramisk
Inkapsling/låda
3-SMD, ej standard
Frekvens
12 MHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,051" (3,20 x 1,30mm)
Frekvensstabilitet
±0,11%
Höjd
0,032" (0,80mm)
Frekvenstolerans
±0,07%