BLM41PG750SN1L
DigiKeys produktnummer
490-4013-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-4013-1-ND - Remsbit (CT)
490-4013-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM41PG750SN1L
Beskrivning
FERRITE BEAD 75 OHM 1806 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
75 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 1806 (metrisk 4516) 3,5A 15mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BLM41PG750SN1L Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
3,5A
Tillverkare
Murata Electronics
DC-resistans (DCR) (max)
15mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1806 (metrisk 4516)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,071" (1,80mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,063" (4,50 x 1,60mm)
Impedans @ frekvens
75 Ohms @ 100 MHz