BLM31KN601SZ1L
DigiKeys produktnummer
490-16534-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-16534-1-ND - Remsbit (CT)
490-16534-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM31KN601SZ1L
Beskrivning
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Detaljerad beskrivning
600 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 1206 (metrisk 3216) 2,9A 38mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM31KN601SZ1L Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
38mOhm
Tillverkare
Murata Electronics
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Höjd (max)
0,071" (1,80mm)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
2,9A