BLM31KN121SN1L
DigiKeys produktnummer
490-16524-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-16524-1-ND - Remsbit (CT)
490-16524-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM31KN121SN1L
Beskrivning
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Detaljerad beskrivning
120 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 1206 (metrisk 3216) 6A 9mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM31KN121SN1L Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
6A
DC-resistans (DCR) (max)
9mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Höjd (max)
0,071" (1,80mm)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz