BLM31KN121SH1L
DigiKeys produktnummer
490-16523-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-16523-1-ND - Remsbit (CT)
490-16523-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM31KN121SH1L
Beskrivning
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
120 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 1206 (metrisk 3216) 6A 20mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BLM31KN121SH1L Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
20mOhm
Tillverkare
Murata Electronics
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,071" (1,80mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
6A