BLM21SP700SH1D
DigiKeys produktnummer
490-18589-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-18589-1-ND - Remsbit (CT)
490-18589-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM21SP700SH1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 70 OHM 0805 1LN
Detaljerad beskrivning
70 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0805 (metrisk 2012) 6A
EDA-/CAD-modeller
BLM21SP700SH1D Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Strömklassning (max)
6A
Tillverkare
Murata Electronics
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,041" (1,05mm)
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Impedans @ frekvens
70 Ohms @ 100 MHz