BLM18HE152SZ1D
DigiKeys produktnummer
490-16502-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-16502-1-ND - Remsbit (CT)
490-16502-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM18HE152SZ1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0603 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 500mA 500mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM18HE152SZ1D Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
500mOhm
Tillverkare
Murata Electronics
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,037" (0,95mm)
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
1.5 kOhms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
500mA