BLM18DN381SN1D
DigiKeys produktnummer
490-18570-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-18570-1-ND - Remsbit (CT)
490-18570-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM18DN381SN1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 380 OHM 0603 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
380 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 850mA
EDA-/CAD-modeller
BLM18DN381SN1D Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
850mA
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Höjd (max)
0,037" (0,95mm)
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
380 Ohms @ 100 MHz