BLM18BA220SN1D
DigiKeys produktnummer
490-1016-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-1016-1-ND - Remsbit (CT)
490-1016-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM18BA220SN1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 500mA 350mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM18BA220SN1D Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
500mA
DC-resistans (DCR) (max)
350mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,037" (0,95mm)
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
22 Ohms @ 100 MHz