BLM18AG471WH1D har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Murata Electronics
I lager: 62 532
Datablad
470 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 200mA 200mOhm