BLM15PX331SH1D
DigiKeys produktnummer
490-BLM15PX331SH1DTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-BLM15PX331SH1DCT-ND - Remsbit (CT)
490-BLM15PX331SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM15PX331SH1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
330 Ohms @ 100 MHz 1 Ström, signalledning Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 1,2A 150mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM15PX331SH1D Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
150mOhm
Tillverkare
Murata Electronics
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Ytmontering
Filtertyp
Ström, signalledning
Höjd (max)
0,022" (0,55mm)
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Impedans @ frekvens
330 Ohms @ 100 MHz
Egenskaper
Automotive
Strömklassning (max)
1,2A