BLM15PX221BH1D
DigiKeys produktnummer
490-BLM15PX221BH1DTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-BLM15PX221BH1DCT-ND - Remsbit (CT)
490-BLM15PX221BH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM15PX221BH1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 2LN
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 Ohms @ 100 MHz 1 Ström, signalledning Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 1,4A 100mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM15PX221BH1D Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
100mOhm
Tillverkare
Murata Electronics
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Ytmontering
Filtertyp
Ström, signalledning
Höjd (max)
0,022" (0,55mm)
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Impedans @ frekvens
220 Ohms @ 100 MHz
Egenskaper
Automotive
Strömklassning (max)
1,4A