BLM15HD182SH1D
DigiKeys produktnummer
490-17706-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-17706-1-ND - Remsbit (CT)
490-17706-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM15HD182SH1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.8 kOhms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 200mA 2,2Ohm
EDA-/CAD-modeller
BLM15HD182SH1D Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
2,2Ohm
Tillverkare
Murata Electronics
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,022" (0,55mm)
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,022" (1,00 x 0,55mm)
Impedans @ frekvens
1.8 kOhms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
200mA