BLM15HB121SN1D
DigiKeys produktnummer
490-4000-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-4000-1-ND - Remsbit (CT)
490-4000-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM15HB121SN1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 300mA 700mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM15HB121SN1D Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
300mA
DC-resistans (DCR) (max)
700mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,022" (0,55mm)
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,022" (1,00 x 0,55mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz