BLM15BA330SN1D
DigiKeys produktnummer
490-5182-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-5182-1-ND - Remsbit (CT)
490-5182-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM15BA330SN1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 300mA 400mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM15BA330SN1D Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
300mA
DC-resistans (DCR) (max)
400mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,022" (0,55mm)
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,022" (1,00 x 0,55mm)
Impedans @ frekvens
33 Ohms @ 100 MHz