BLM15AX100SN1D
DigiKeys produktnummer
490-5437-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-5437-1-ND - Remsbit (CT)
490-5437-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM15AX100SN1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 10 OHM 0402 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 1,74A 15mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM15AX100SN1D Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
15mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Höjd (max)
0,022" (0,55mm)
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,022" (1,00 x 0,55mm)
Impedans @ frekvens
10 Ohms @ 100 MHz
Basproduktens nummer
Strömklassning (max)
1,74A