BLM15AG121SZ1D
DigiKeys produktnummer
490-BLM15AG121SZ1DTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-BLM15AG121SZ1DCT-ND - Remsbit (CT)
490-BLM15AG121SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLM15AG121SZ1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 550mA 190mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BLM15AG121SZ1D Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
190mOhm
Tillverkare
Murata Electronics
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,022" (0,55mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Egenskaper
Automotive
Strömklassning (max)
550mA