BLM03HD601SN1D är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 233 405
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 3 179 982
Datablad
Abracon LLC
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
TDK
TDK
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0201 (metrisk 0603) 150mA 1,7Ohm