BLE18PK160SN1D
DigiKeys produktnummer
490-BLE18PK160SN1DTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-BLE18PK160SN1DCT-ND - Remsbit (CT)
490-BLE18PK160SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BLE18PK160SN1D
Beskrivning
FERRITE BEAD 16 OHM 0603 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 5A 12mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BLE18PK160SN1D Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
5A
Tillverkare
Murata Electronics
DC-resistans (DCR) (max)
12mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,037" (0,95mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
16 Ohms @ 100 MHz