LQH2MCN2R2M52L
DigiKeys produktnummer
490-4986-2-ND - Remsa och spole (TR)
490-4986-1-ND - Remsbit (CT)
490-4986-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LQH2MCN2R2M52L
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 500MA 546 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 500 mA Max. 546mOhm 0806 (metrisk 2016)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LQH2MCN2R2M52L Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 546mOhm
Tillv.
Frekvens - självresonant
125MHz
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Trumkärna, trådlindad
Inkapsling/låda
0806 (metrisk 2016)
Material - kärna
Leverantörens enhetsförpackning
0806 (metrisk 2016)
Induktans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,037" (0,95mm)