BU-2323-10-60-0
DigiKeys produktnummer
314-1238-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BU-2323-10-60-0
Beskrivning
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
Tillverkarens standardleveranstid
3 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
60,0" (1524,00mm) Banankontakt (enkel), stapelbar (mantlad) (indragbar) to Banankontakt (enkel), stapelbar (mantlad) (indragbar) Patchkabel 600V
Kategori
Kabellängd
60,0" (1524,00mm)
Tillverkare
Mueller Electric Co
Typ
Patchkabel
Serie
Innehåll
1 ledning, svart
Förpackning
Påse
Material - isolering
Silikon
Artikelstatus
Aktiv
Ledningsdimension
10 AWG
Staplingsmetod
Frontstapling (båda kontakterna)
Spänning - märkt
600V
Konfiguration
Banankontakt till banankontakt
Strömklassning (Ampere)
45A
1:a kontaktdonet
Banankontakt (enkel), stapelbar (mantlad) (indragbar)
Basproduktens nummer
2:a kontaktdonet
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 127
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Påse
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 440,10000kr 440,10
10kr 387,27600kr 3 872,76
25kr 371,76640kr 9 294,16
100kr 360,63800kr 36 063,80
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
TEST LEAD BANANA TO BANANA 60"
I lager: 71
Annan längd
TEST LEAD BANANA TO BANANA 36"