AI-000503E-60
DigiKeys produktnummer
314-1445-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AI-000503E-60
Beskrivning
TEST LEAD GATOR TO C CLAMP 60"
Tillverkarens standardleveranstid
3 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
60,0" (1524,00mm) Krokodilklämma, ej isolerad to C-tving Testledare
Kategori
Konfiguration
Krokodilklämma till C-klämma
Tillverkare
Mueller Electric Co
1:a kontaktdonet
Krokodilklämma, ej isolerad
Serie
2:a kontaktdonet
C-tving
Förpackning
Påse
Kabellängd
60,0" (1524,00mm)