FL2D-50-103 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Würth Elektronik
I lager: 418
Datablad
10 mH @ 1 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Genomgående hål 5A DCR 56mOhm (typ)
FL2D-50-103
DigiKeys produktnummer
2725-FL2D-50-103-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FL2D-50-103
Beskrivning
COMMON MODE FILTER 10000H 5A 56M
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
56mOhm (typ)
Tillverkare
Mornsun America, LLC
Märkspänning - DC
2000V (2kV)
Serie
Märkspänning - AC
1500V (1,5kV)
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Inte för nya designer
Monteringstyp
Genomgående hål
Filtertyp
Kraftledning
Storlek/dimension
L 1,063" x B 0,520" (27,00 x 13,20mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
1,063" (27,00mm)
Induktans @ frekvens
10 mH @ 1 kHz
Inkapsling/låda
Vertikal, 4 PC-stift
Strömklassning (max)
5A