MPQ4323GDE-33-AEC1-P | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | MPQ4323GDE-33-AEC1-P |
Beskrivning | IC REG BUCK ADJ 3A 12QFN |
Tillverkarens standardleveranstid | 16 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Buck Spänningsregulator IC Positiv Justerbar 0,8V 1 Utgång 3A 12-PowerVFQFN |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spänning - utspänning (min/fast) |
Tillv. | Spänning - utgång (max) 34,2V |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Ström - utgång |
Artikelstatus Aktiv | Frekvens - switchande 350kHz-2,5MHz |
Funktion Step-down | Synkron likriktare Ja |
Utgångskonfiguration Positiv | Arbetstemperatur -40°C-150°C (TJ) |
Topologi | Monteringstyp Ytmontering, vätbar sida |
Utgångstyp | Inkapsling/låda |
Antal utgångar 1 | Leverantörens enhetsförpackning 12-QFN (2x3) |
Spänning - ingång (min) 3,3V | Basproduktens nummer |
Spänning - ingång (max) 36V |