MPL-SE2512-R47
DigiKeys produktnummer
1589-MPL-SE2512-R47TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MPL-SE2512-R47
Beskrivning
FIXED IND 470NH 4.5A 20 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
470 nH Halvskärmad Induktor 4.5 A 20mOhm Icke standard, 2 ledningar
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
20mOhm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Serie
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Icke standard, 2 ledningar
Induktans
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
6,5A