Bilden för VSM-10-50-100-50-00-N är inte tillgänglig
VSM-10-50-100-50-00-N
DigiKeys produktnummer
4134-VSM-10-50-100-50-00-N-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VSM-10-50-100-50-00-N
Beskrivning
VSM-10-50-100-50-00-N
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
500 Kontakt Hållare, hanstift Genomgående hål Höghastighet
Kategori
Antal rader
10
Tillverkare
AirBorn, a Molex company
Antal kolumner
50
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Bulk
Terminering
Tryckmontering
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Kortskenstyrning, fixerskruv
Kontaktdonsanvändning
Bakplan
Kontaktytbehandling
Guld
Kontaktdonstyp
Hållare, hanstift
Kontaktyta, tjocklek
50µin (1,27µm)
Kontaktdonsutförande
Höghastighet
Strömklassning (Ampere)
2A
Antal positioner
500
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Antal inlästa positioner
Alla
Spänningsvärde
200VAC
Stigning
0,050" (1,27mm)