Bilden för VSF-06-30-50-04-L1 är inte tillgänglig
VSF-06-30-50-04-L1
DigiKeys produktnummer
4134-VSF-06-30-50-04-L1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VSF-06-30-50-04-L1
Beskrivning
VSF-06-30-50-04-L1
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
180 Kontakt Uttag (honuttag) Genomgående hål Höghastighet
Kategori
Antal rader
6
Tillverkare
AirBorn, a Molex company
Antal kolumner
30
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Bulk
Terminering
Lödmetall
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Skruvlås
Kontaktdonsanvändning
Bakplan
Kontaktytbehandling
Guld
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Kontaktyta, tjocklek
50µin (1,27µm)
Kontaktdonsutförande
Höghastighet
Strömklassning (Ampere)
2A
Antal positioner
180
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Antal inlästa positioner
Alla
Spänningsvärde
200VAC
Stigning
0,050" (1,27mm)