0190730019-03-R9-D
DigiKeys produktnummer
0190730019-03-R9-D-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0190730019-03-R9-D
Beskrivning
3" JUMPER 3075 RD001 RED
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Röd 18AWG byglingstråd Ringkontakt (för stift 10) till ringkontakt (för stift 10) Tenn 3,00" (76,20mm)
Kategori
Ledningsdimension
18AWG
Tillverkare
Molex
Kontaktytbehandling
Tenn
Serie
Färg
Röd
Förpackning
Bulk
Antal rader
1
Artikelstatus
Aktiv
Antal ledare
1
Kontaktände
Ringkontakt (för stift 10) till ringkontakt (för stift 10)
Basproduktens nummer
Längd
3,00" (76,20mm)