0002062101-12-R9-D
DigiKeys produktnummer
0002062101-12-R9-D-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
0002062101-12-R9-D
Beskrivning
12" PRE-CRIMP A2103 RED
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Röd 18AWG byglingstråd Stift till stift Tenn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Ledningsdimension
18AWG
Tillverkare
Molex
Kontaktytbehandling
Tenn
Serie
Färg
Röd
Förpackning
Bulk
Kontaktyta, tjocklek
20,0µin (0,51µm)
Artikelstatus
Aktiv
Antal rader
1
Kontaktände
Stift till stift
Antal ledare
1
Längd
12,0" (304,8mm)
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 390
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Artikel med förädlingsvärde
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
10kr 8,44800kr 84,48
30kr 7,66333kr 229,90
50kr 7,32220kr 366,11
100kr 6,88520kr 688,52
250kr 6,34748kr 1 586,87
500kr 5,96888kr 2 984,44
1 000kr 5,61317kr 5 613,17
2 500kr 5,17542kr 12 938,55
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
I lager: 368
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
I lager: 0
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
I lager: 0
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Annan längd
2" PRE-CRIMP A2103 RED
3" PRE-CRIMP A2103 RED
4" PRE-CRIMP A2103 RED
5" PRE-CRIMP A2103 RED
6" PRE-CRIMP A2103 RED