ZYSWA-2-50DR+
DigiKeys produktnummer
3157-ZYSWA-2-50DR+-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ZYSWA-2-50DR+
Beskrivning
IC RF SWITCH SPDT 5GHZ
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF-brytare IC Mobil, ISM, WCDMA, WiMAX SPDT 50Ohm
Kategori
Isolering
20dB
Tillverkare
Mini-Circuits
Införingsförlust
1,9dB
Förpackning
Tråg
Testfrekvens
5GHz
Artikelstatus
Aktiv
P1dB
24dBm
RF-typ
Mobil, ISM, WCDMA, WiMAX
Impedans
50Ohm
Topologi
Absorberande
Spänning - källa
5V
Krets
SPDT
Arbetstemperatur
-20°C-85°C