LFCW-7500+
DigiKeys produktnummer
3157-LFCW-7500+TR-ND - Remsa och spole (TR)
3157-LFCW-7500+CT-ND - Remsbit (CT)
3157-LFCW-7500+DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LFCW-7500+
Beskrivning
CER FILTER 8.4GHZ LOW PASS
Detaljerad beskrivning
8,4GHz gräns Lågpass Keramiska filter 50Ohm 0603 (metrisk 1608), 4 PC-öron
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LFCW-7500+ Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Införingsförlust
2,3dB
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608), 4 PC-öron
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Frekvens
8,4GHz gräns
Höjd (max)
0,028" (0,70mm)
Impedans
50Ohm