LFCV-1752+
DigiKeys produktnummer
3157-LFCV-1752+TR-ND - Remsa och spole (TR)
3157-LFCV-1752+CT-ND - Remsbit (CT)
3157-LFCV-1752+DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LFCV-1752+
Beskrivning
LTCC LPF, DC - 17.5 GHZ, 50
Detaljerad beskrivning
19,3GHz (gräns) Frekvens Lågpass RF-filter (radiofrekvens) 17,5GHz bandbredd 1,9dB 1210 (metrisk 3225), 3 PC-öron
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LFCV-1752+ Modeller
Införingsförlust
1,9dB
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225), 3 PC-öron
Frekvens
19,3GHz (gräns)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Bandbredd
17,5GHz
Höjd (max)
0,034" (0,87mm)