LFCV-1552+
DigiKeys produktnummer
3157-LFCV-1552+TR-ND - Remsa och spole (TR)
3157-LFCV-1552+CT-ND - Remsbit (CT)
3157-LFCV-1552+DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LFCV-1552+
Beskrivning
RF FILTER LOW PASS 16.9GHZ 1210
Detaljerad beskrivning
16,9GHz (gräns) Frekvens Lågpass RF-filter (radiofrekvens) 15,5GHz bandbredd 1,9dB 1210 (metrisk 3225), 3 PC-öron
Införingsförlust
1,9dB
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225), 3 PC-öron
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvens
16,9GHz (gräns)
Höjd (max)
0,043" (1,10mm)
Bandbredd
15,5GHz